چگونه زبان انگلیسی را آنلاین و بدون نیاز به کلاس یاد بگیریم؟

چگونه زبان انگلیسی را آنلاین و بدون نیاز به کلاس یاد بگیریم؟

آیا می توان زبان انگلیسی را به تنهایی یاد گرفت؟ آیا بدون رفتن به کلاس های آموزشی و وجود یک مدرس خبره هم می توان به زبان انگلیسی مسلط شد؟ سوالات و اشکالات را چگونه می توان برطرف کرد؟ سوالاتی از این قبیل همیشه در ذهن زبان آموزان وجود دارد. در اوایل یادگیری، فراگرفتن یک زبان آن هم تنها و بدون رفتن به کلاس های آموزشی شاید کمی دلهره آور و سخت به نظر بیاید. اما واقعیت امر اینگونه نیست. در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه زبان انگلیسی را آنلاین و بدون نیاز به کلاس یاد بگیریم؟

 

در ادامه با زبان دیلی همراه باشید.

 

نگران نباشید

یادگیری زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری بدون رفتن به کلاسهای آموزشی نیز امکان پذیر است. برخلاف نظر برخی که هنوز هم به روش های یادگیری سنتی (کلاس و معلم) اعتقاد شدیدی دارند ، امروزه به لطف گسترش پلتفرم های آموزشی آنلاین ، یادگیری زبان انگلیسی از آنچه که فکر می کنید راحت تر شده است.

 

سه دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی به شکل آنلاین

 

زمان و سرعت یادگیری طبق برنامه خودتان صورت می گیرد

در این روزها به دلیل مشغله های فراوان هم انرژی و زمان کافی برای رفتن به آموزشگاه های زبان بسیار کاهش یافته است هم اینکه رفتن به کلاس و یادگیری طبق برنامه و اصول استادها و مدرس ها ممکن است با آنچه ما در ذهن داریم مطابقت چندانی نداشته باشد.

کنترل استرس و اضطراب بر عهده ی خودتان است

صحبت در کلاس، آزمون های کلاسی ، ترس از مسخره شدن توسط همکلاسی ها و … همگی از عوامل استرس زا هستند و ناخواسته با این عوامل رو به رو خواهید شد. این عوامل استرس زا با تاثیرهای منفی که بر روی زبان آموز می گذارند متاسفانه به مرور رویای یادگیری یک زبان را در اکثر زبان آموزان کمرنگ می کنند. اما یکی از مزایای یادگیری آنلاین این است که دیگر با چنین مواردی رو به رو نخواهید شد و یادگیری زبان انگلیسی برای شما با آرامش بیشتری صورت خواهد گرفت.

لازم نیست با یک ذهن خسته سر کلاس حاضر شوید

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی در واقع خیلی چالش برانگیزتر از یادگیری در آموزشگاه ها است. هنگام آموزش در فضای کلاس لازم است که ذهنتان آماده باشد که خب ممکن است در آن زمان که کلاستان شروع می شود به دلایلی (بیماری ، خستگی ، دغدغه های ذهنی) آماده یادگیری نباشید اما مجبورید که آماده باشید چون هم بابت آن کلاس هزینه کرده اید و باید خروجی مناسبی از آن داشته باشید و هم مدرس مربوطه نیز از شما انتظار آمادگی دارد. اما در یادگیری آنلاین نیازی به یادگیری در یک ساعت مقرر نیست و شما هر موقع که آمادگی لازم داشته باشید به سراغ مطالعه می روید. صبح زود ، بعد از ظهر ، شب قبل از خواب و یا هر زمان دیگری که احساس کنید آماده هستید.

 

حال سوال اساسی تر این است که چه معیارهایی برای انتخاب یک مرجع آنلاین مناسب وجود دارند؟ برای پاسخ به این سوال اجازه دهید وب سایت زبان دیلی را برای شما مثال بزنیم.

 

سایت زبان دیلی یک مرجع آنلاین یادگیری زبان انگلیسی:

برای انتخاب یک مرجع آنلاین مناسب باید به محتوایی که توسط آن سایت تولید می شود توجه داشت. مثلا برای یادگیری زبان انگلیسی باید به موارد زیر دقت داشت:

 

دوره های غیر حضوری

همانطور که در بالا هم گفته شد ، شرکت در دوره های حضوری بنا به دلایل مذکور ، برای بسیاری از زبان آموزان میسر نیست. از همه مهم تر اینکه برخی افراد تمایل دارند که فقط در برخی مباحث پیشرفت کنند و تمایلی به یادگیری مباحث دیگر ندارند. مثلا ممکن است یک زبان آموزی بخواهد بر روی بحث مکالمه فعالیت کند و علاقه به بحث رایتینگ و … نداشته باشد. ما در بخش دوره های غیر حضوری (اینجا را کلیک کنید) برای هر سلیقه ای یک محصول مستقل ارائه می کنیم و زبان آموزان با توجه به مبحث مورد علاقه شان می توانند هر کدام از این دوره ها را که مد نظر دارند خریداری بکنند. تمامی دوره ها پشتیبانی دارند و این اطمینان به خریداران داده می شود که ما تا آخر مسیر یادگیری کنارشان خواهیم بود.

 

آزمون آنلاین

یک سایت معتبر آموزش زبان انگلیسی باید برای مسیر یادگیری کاربران خود احترام بسیاری قائل باشد. کاربران علاوه بر خرید آموزش های یک سایت باید پیشرفت مناسبی نیز داشته باشند. ما در زبان دیلی بر این مسئله واقفیم و میزان پیشرفت زبان آموزان برای ما بسیار مهم است. لذا بخشی به نام آزمون آنلاین (اینجا را کلیک کنید) آماده کرده ایم. این آزمون ها به شکل آنلاین و ماهیانه برگزار می شوند و شما پس از اتمام این آزمون ها کارنامه ای دریافت می کنید که می توانید عملکرد خود را به خوبی ارزیابی کنید. سوالات و پاسخ های صحیح و غلط هر آزمون نیز پس از اتمام آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

 

مکالمه

آموزش مکالمه جزو آن دسته از چالش هایی است که بسیاری از زبان آموزان با آن سر و کار دارند. در بسیاری از سایت های آموزش زبان انگلیسی در مورد آموزش مکالمه صحبت می شود اما خب در مورد اصول اولیه آن صحبتی نشده است. در سایت زبان دیلی در بخش آموزش مکالمه (اینجا را کلیک کنید) نمونه هایی از مکالمات به همراه فایل صوتی و ترجمه فارسی مکالمات قرار داده شده و در بخش مقالات سایت (اینجا را کلیک کنید) به وفور در مورد تکنیک های مکالمه صحبت کرده ایم که با خواندن این مقالات دیگر هیچ نگرانی بابت صحبت کردن به زبان انگلیسی نخواهید داشت.

 

تمرین

بارها و بارها در مورد تمرین کردن صحبت شده و زبان آموزان می دانند که بدون تمرین کردن ، یادگیری بی معناست. اما بسیاری از سایت ها در مورد اینکه چگونه باید تمرین کرد صحبتی نکرده اند. در سایت زبان دیلی یک بخش با عنوان تمرین ها (اینجا را کلیک کنید) وجود دارد که تمرین های زبان انگلیسی را به همراه پاسخ ارائه می دهد و شما هر چند وقت یک بار می توانید با مراجعه به این بخش از تمرین های استاندارد زبان انگلیسی بهره مند شوید.

 

کتاب

بسیاری از زبان آموزان علاوه بر آموزش ها و مقالات سایت به دنبال کتاب های مرجع زبان اصلی هستند. لذا ما در زبان دیلی بخش کتاب ها (اینجا را کلیک کنید) راه اندازی کرده و کتاب های با کیفیت را برای شما جهت دانلود رایگان قرار داده ایم.

 

گرامر

گرامر یکی از مهم ترین بخش های هر زبانی است. برای یادگیری گرامر باید نکات ریز و درشت بسیاری را در نظر داشت. در سایت زبان دیلی می توانید به بخش گرامر (اینجا را کلیک کنید) وارد شوید و با آموزش های متنوع و کاربردی آن بیشتر آشنا شوید.

 

در پایان :

یادگیری یک زبان به شکل آنلاین نه تنها ممکن است بلکه آسان تر و کارآمدتر از آموزش به روش سنتی در کلاس هاست. در واقع، وقتی به تنهایی زبان انگلیسی را یاد می گیرید ، به شیوه ی خودتان آموزش می بینید و عملکرد و یادگیری بهتری خواهید داشت. در این مقاله توضیح دادیم که چگونه زبان انگلیسی را آنلاین و بدون نیاز به کلاس یاد بگیریم.

 

نظر شما چیست؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید